Archiv aktualit

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6] 

Mezinárodní konference Business Navigation® Days 2011

10.11.2011

Více než padesát generálních a finančních ředitelů či specialistů controllingu se radilo ve dnech 10. – 11. 11. 2011 v Šiklově mlýně jak nejlépe řídit podnik. Přečtěte si více o letošní konferenci Business Navigation® Days.

Mezinárodní konference Business Navigation® Days 2010

19.04.2010

„Přežili jsme krizi. A co dál?“ – tak zní název šestého ročníku mezinárodní konference Business Navigation® Days.Bude se konat ve dnech 27. a 28. května 2010 v hotelu Tři věžičky ve Stříteži u Jihlavy. Pro účastníky jsou i letos připraveny aktuální trendy v manažerském řízení a jejich informační podpory, řada zkušeností z praxe a zajímavých pohledů, které mohou obohatit podnikové řízení každé společnosti. Samostatný blok je letos věnován komunální sféře.

Přihlásit se k účasti můžete již dnes. Stačí vyplnit a odeslat tento formulář.

Program konference BND

Pod záštitou
Mediální partneři

Kvalitu řízení podniku lze zvýšit i díky dotacím z EU

11.01.2010 Česká společnost FV Plast využije pro zvýšení konkurenceschopnosti na domácím i zahraničním trhu manažerský systém od INEKON SYSTEMS.

INEKON SYSTEMS vyhrál v Agrofertu

17.09.2009 INEKON SYSTEMS zvítězil ve výběrovém řízení na manažerský informační systém pro akciovou společnost AGROFERT HOLDING, kterým bude sledovat a vyhodnocovat reporting svých dceřiných společností.

INEKON SYSTEMS podává na ministerstvo práce a sociálních věcí stížnost k antimonopolnímu úřadu

14.09.2009 Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR (MPSV) přidělilo zakázku na rozvoj a aktualizaci manažerského informačního systému předražené nabídce společnosti HEWLETT – PACKARD. Oproti běžné ceně může rozhodnutí státních úředníků stát daňové poplatníky až o 45 milionů korun více.

Business Navigation® Days 2009: kvalitní MIS je v době krize výhodou

11.03.2009 Mezinárodní konference o business navigaci – Business Navigation® Days se uskutečnila ve dnech 23. – 24. dubna 2009 v hotelu Prestige ve Znojmě. Tématem pátého ročníku setkání ekonomických a finančních ředitelů, pracovníků controllingu a dalších firemních specialistů, kteří využívají manažerské informační systémy, byla „Cesta ke zvýšení výkonnosti: rychlé i správné informace a volba skutečně účinných metod řízení“. Letošní pátý ročník nyl věnován především potřebám řízení podniků v době ekonomické krize.

DEK získá moderní a vysoce kvalitní MIS od INEKON SYSTEMS

05.01.2009 DEK, největší dodavatel materiálů a služeb ve stavebnictví v České republice, začne využívat manažerský informační systém BNS. INEKON SYSTEMS, který je jeho autorem, předá společnosti know-how analytických a plánovacích postupů, proškolí tým specialistů a provede audit. Výsledkem bude snížení provozních nákladů celé skupiny.

Inekon Systems a Business Navigace zvolily dobrý kurz

01.07.2008 Symbolickou plavbou po Vltavě oslavil INEKON SYSTEMS pět let existence na trhu manažerských informačních systémů a vlastního konceptu Business Navigation. Zástupci společnosti si na lodi Czechie společně se svými hosty připomněli rostoucí význam uceleného systému strategické i taktické navigace s jasnou orientací na budoucnost.

V Meoptě začali se změnami v plánování tréninkem

16.04.2007 Další významná firma získá ucelený manažerský systém společnosti Inekon Systems, který dokáže dynamicky propojit kontrolu prodejních výsledků s taktickým plánováním.

Inekon Systems mění plánování ve společnosti Esa

12.04.2007 Společnost Inekon Systems dodá Ese, s. r. o., systém na podporu taktického manažerského řízení. Navržené řešení vychází z ověřeného metodického konceptu Business Navigation a bude přizpůsobeno specifickým podmínkám logistické společnosti s mezinárodní působností.

Budějovický Budvar zavádí manažerský informační systém

10.04.2007 Praha Významný český pivovar si vybral Inekon Systems, s. r. o., pro implementaci nového plánovacího a analytického systému. Ten umožní průběžné sledování klíčových ukazatelů řízení napříč všemi útvary pomocí komplexního řešení Business Navigation System (BNS).

Inekon Systems zvítězil v Hamé

30.10.2006 Praha Inekon Systems, a. s., dodá Hamé, a.s., a jejím dceřiným společnostem v Rusku, Rumunsku a na Slovensku ucelený plánovací systém, který umožní analyzovat hospodářské výsledky všech společností pomocí jednotné verze manažerské výsledovky a rozvahy.

BNS předáno papírnách v Mondi Packaging Paper Štetí a.s.!

27.10.2006 Mondi Packaging Paper je největší výrobce v segmentu papírenského a kartonářského průmyslu v Ceské republice s tržním podílem 31%. Obrat meziročně narůstá a v současné době dosahuje více než 260 mil EUR.