Business Navigation® Days 2009: kvalitní MIS je v době krize výhodou

Mezinárodní konference o business navigaci – Business Navigation® Days se uskutečnila ve dnech 23. – 24. dubna 2009 v hotelu Prestige ve Znojmě. Tématem pátého ročníku setkání ekonomických a finančních ředitelů, pracovníků controllingu a dalších firemních specialistů, kteří využívají manažerské informační systémy, byla „Cesta ke zvýšení výkonnosti: rychlé i správné informace a volba skutečně účinných metod řízení“. Letošní pátý ročník nyl věnován především potřebám řízení podniků v době ekonomické krize.

V celkem dvanácti odborných přednáškách byly pro manažery, pracovníky controllingu a další firemní specialisty připraveny aktuální informace z oblasti controllingu a podnikové navigace. Klíčovým tématem se stalo využití efektivního manažerského systému pro identifikaci omezení a další rozvoj podniku v době hospodářského útlumu. V diskusích pak účastníci formulovali své představy o rolích manažerských systémů ve firemním řízení a diskutovali o nich se specialisty v oblasti business navigace a s kolegy z jiných společností.
Součástí konference bylo i předání ocenění Křišťálový glóbus za dlouhodobý přínos v business navigaci a Modrý glóbus za projekt roku.

Fotogalerie z BND 2009

 

Partneři

 

Přečtete si, jaké byly Business Navigation® Days v roce 2007