Inekon Systems a Business Navigace zvolily dobrý kurz

Symbolickou plavbou po Vltavě oslavil INEKON SYSTEMS pět let existence na trhu manažerských informačních systémů a vlastního konceptu Business Navigation. Zástupci společnosti si na lodi Czechie společně se svými hosty připomněli rostoucí význam uceleného systému strategické i taktické navigace s jasnou orientací na budoucnost.

„Stejně jako každá loď, musí i každá společnost udržovat jasný kurz. Tato symbolika prolíná každou činnost naší společnosti, a jak se nyní potvrdilo, je v i v souladu s chápáním úlohy manažerských informačních systémů mnoha firem,“ uvedl Ing. Jan Hušek, Ph.D., obchodní ředitel INEKON SYSTEMS a dodal: „Paralela Business Navigation a pohybu lodi směrem vpřed se nesla celým setkáním.“

Orientace na budoucnost, přehledné zpracování všech klíčových procesů ve firmě s možností okamžitých reakcí na změny trhu a uživatelská jednoduchost softwarového řešení přivedly k Business Navigation v průběhu pěti let celou řadu společností různých odvětví. „Máme za sebou více než padesát implementací manažerského a controllingového konceptu Business Navigation, jeho softwarové realizace Business Navigation System (BNS) a v rámci vzdělávacího programu BNS-Training jsme proškolili desítky manažerů či firemních expertů,“ konstatoval Ing. Václav Houser, výkonný ředitel INEKON SYSTEMS. „Tyto zkušenosti jsme nyní využili a jako novinku v nabídce společnosti jsme stanovili branchové modely. Jejich výhodou je konkretizace využití BNS v podmínkách příslušných odvětví či oborech podnikání. V současné chvíli máme k dispozici branchové modely pro společnosti podnikající v rychloobrátkovém zboží, automobilovém průmyslu, logistice a strojírenství. Pomalu však pronikáme i do služeb jako jsou pojišťovnictví, lázeňství nebo zdravotnictví,“ doplnil Václav Houser.

Setkání manažerů společností, které využívají systém BNS se zástupci INEKON SYSTEMS bylo na vodě historicky první. Na souši pak společnost ve spolupráci s POINT Consulting organizuje Business Navigation konferenci – ta se koná každý rok v říjnu.