UŽ JSTE SE ZAREGISTROVALI NA BND?

Konference o podnikovém řízení Business Navigation® Days (BND) přináší i tento rok neotřelé téma. Celkem 14 přednášejících se bude dva dny věnovat tomu, jak dosáhnout toho, aby pro Vás chtěli pracovat výjimeční zaměstnanci, aby se Vám dařilo vytvářet skvělé projekty a abyste se stali v očích zákazníků předmětem touhy. Toužíte setkat se s lidmi, kteří jsou inspirací pro budoucnost? Pak jsou BND přesně tím, co potřebujete.

.
.
.
.
.
.
.
.
Oborová řešení Business Intelligence
Oborová řešení Business Intelligence

Vize nebo realita? Přečtěte si celý článek.
.
.
 
 
  
  
 
 

Business Intelligence v oblasti rychlo-obrátkového zboží

Máme pro vás řešeníBNS přináší pružnou cenotvorbu, pohotové reakce na změny ve spotřebitelském chování a včasné rozpoznání obchodních příležitostí. To je přesně to, co obor rychloobrátkového zboží potřebuje. 

Manažerské informační systémy pro obchod a logistiku

Máme pro vás řešeníKrizi jsme přežili, avšak skutečným vítězem se stane jen ten, kdo se dokáže rychle přizpůsobit nové ekonomické situaci. Tedy ten, kdo zvládá logistiku přinejmenším na sto procent. 

Nástroje manažerského řízení v segmentu automotive

Máme pro vás řešeníOdvětvové řešení BNS vám pomůže zajistit neustále aktuální předpovědi o velikosti OEM v následujícím období. Poskytne vám přehledná data pro efektivní rozhodování. 

Koncept efektivního řešení pro ostatní průmysl

Máme pro vás řešeníStrojírenské zakázky bývají jedinečné a neopakovatelné. To prakticky znemožňuje nasadit plánovací metody založené na minulých obdobích či dosavadním vývoji, přesto nabízíme hned dvě cesty. 

Inteligentní aplikace v oboru služeb

Máme pro vás řešeníŘešení Business Navigation System propojí všechny analytické a plánovací procesy. Umožňuje permanentní hodnocení situace a změn, na které je třeba okamžitě reagovat.